Rezultati in lestvica DVOJICE 2022

Posted in Liga

LESTVICA KONČNA

LESTVICA MVP

HVALA VSEM NASTOPAJOČIM!!!

1. KOLO ( 27.4.2022 TER 28.4.2022 )

MINERJA : PETELINA ( ČETRTEK, 5.5.2022 OB 21:20 ) 

TOP UNIMAT : TOP INFO ( ČETRTEK, 28.4.2022 OB 20:10h ) 

MAVRICE : KREMENČKA ( ČETRTEK, 28.4.2022 OB 20:10h ) 

POPEŠTANE MAKOVKE : PENZJONERJA ( ČETRTEK, 28.4.2022 OB 18:00h ) 

DON TEAM : MONSTRA ( PONEDELJEK, 9.5.2022 OB 19:00 ) 

VROČA BEDRA : A JE TO ( SREDA, 27.4.2022 OB 21:20h ) 

2 KURI : STRAIKERJA ( PONEDELJEK, 30.5.2022 OB 19:00h ) 

2. KOLO ( 27.4.2022 TER 28.4.2022 )

STRAIKERJA : VROČA BEDRA ( PONEDELJEK, 30.5.2022 OB 17:40h ) 

MONSTRA : POPEŠTANE MAKOVKE ( PONEDELJEK, 9.5.2022 OB 20:10 ) 

PENZJONERJA : MAVRICE ( ČETRTEK, 28.4.2022 OB 19:00h ) 

TOP INFO : MINERJA ( ČETRTEK, 28.4.2022 OB 21:20h ) 

PETELINA : 2 KURI ( PONEDELJEK, 16.5.2022, OB 20:10 ) 

A JE TO : DON TEAM ( SREDA, 27.4.2022 OB 20:10h ) 

KREMENČKA : TOP UNIMAT ( ČETRTEK, 28.4.2022 OB 21:20h ) 

3. KOLO ( 4.5.2022 TER 5.5.2022 )

TOP UNIMAT : PENZJONERJA ( ČETRTEK, 5.5.2022 OB 19:00h )

MAVRICE : MONSTRA ( SREDA, 4.5.2022 OB 20:10h )

POPEŠTANE MAKOVKE : A JE TO ( SREDA, 4.5.2022 OB 20:10h ) 

KREMENČKA : TOP INFO ( ČETRTEK, 5.5.2022 OB 21:20h ) 

DON TEAM : STRAIKERJA ( SREDA, 4.5.2022 OB 20:10h ) 

VROČA BEDRA : PETELINA ( ČETRTEK, 5.5.2022 OB 19:00h ) 

2 KURI : MINERJA ( ČETRTEK, 28.4.2022 OB 19:00h ) 

4. KOLO ( 4.5.2022 TER 5.5.2022 )

STRAIKERJA : POPEŠTANE MAKOVKE ( SREDA, 4.5.2022 OB 21:20h ) 

MONSTRA : TOP UNIMAT ( SREDA, 4.5.2022 OB 19:00h )

MINERJA : VROČA BEDRA ( ČETRTEK, 5.5.2022 OB 20:10h ) 

PENZJONERJA : KREMENČKA ( ČETRTEK, 5.5.2022 OB 20:10h ) 

TOP INFO : 2 KURI ( PONEDELJEK, 30.5.2022 OB 20:00h ) 

PETELINA : DON TEAM ( SREDA, 4.5.2022 OB 19:00h )

A JE TO : MAVRICE ( SREDA, 4.5.2022 OB 21:20h ) 

5. KOLO ( 11.5.2022 TER 12.5.2022 )

PENZJONERJA : TOP INFO ( SREDA, 11.5.2022 OB 20:10h ) 

TOP UNIMAT : A JE TO ( SREDA, 11.5.2022 OB 21:20h ) 

MAVRICE : STRAIKERJA ( SREDA, 11.5.2022 OB 19:00h ) 

POPEŠTANE MAKOVKE : PETELINA ( ČETRTEK, 12.5.2022 OB 19:00h ) 

KREMENČKA : MONSTRA ( ČETRTEK, 12.5.2022 OB 19:00h ) 

DON TEAM : MINERJA ( ČETRTEK, 12.5.2022 OB 19:00h ) 

VROČA BEDRA : 2 KURI ( SREDA, 27.4.2022 OB 20:10h ) 

6. KOLO ( 11.5.2022 TER 12.5.2022 )

STRAIKERJA : TOP UNIMAT ( SREDA, 11.5.2022 OB 20:10h ) 

MONSTRA : PENZJONERJA ( ČETRTEK, 12.5.2022 OB 20:10h )

MINERJA : POPEŠTANE MAKOVKE ( ČETRTEK, 12.5.2022 OB 20:10h ) 

TOP INFO : VROČA BEDRA ( SREDA, 11.5.2022 OB 19:00h ) 

PETELINA : MAVRICE ( ČETRTEK, 12.5.2022 OB 20:10h ) 

A JE TO : KREMENČKA ( SREDA, 11.5.2022 OB 20:10h ) 

2 KURI : DON TEAM ( SREDA, 27.4.2022 OB 19:00 ) 

7. KOLO ( 18.5.2022 TER 19.5.2022 )

MONSTRA : TOP INFO ( ČETRTEK, 19.5.2022 OB 21:20h ) 

PENZJONERJA : A JE TO ( PONEDELJEK, 16.5.2022 OB 20:10h ) 

TOP UNIMAT : PETELINA ( SREDA, 18.5.2022 OB 21:20h ) 

MAVRICE : MINERJA ( SREDA, 18.5.2022 OB 21:20h ) 

POPEŠTANE MAKOVKE : 2 KURI ( SREDA, 18.5.2022 OB 19:00h ) 

KREMENČKA : STRAIKERJA ( SREDA, 25.5.2022 OB 19:00h ) 

DON TEAM : VROČA BEDRA ( ČETRTEK, 19.5.2022 OB 21:20h )

8. KOLO ( 18.5.2022 TER 19.5.2022 )

STRAIKERJA : PENZJONERJA ( TOREK, 31.5.2022 OB 20:00h ) 

MINERJA : TOP UNIMAT ( SREDA, 18.5.2022 OB 20:10h ) 

TOP INFO : DON TEAM ( ČETRTEK, 19.5.2022 OB 20:10h ) 

PETELINA : KREMENČKA ( SREDA, 18.5.2022 OB 19:00h ) 

A JE TO : MONSTRA ( PONEDELJEK, 16.5.2022 OB 19:00h )

VROČA BEDRA : POPEŠTANE MAKOVKE ( ČETRTEK, 19.5.2022 OB 20:10h ) 

2 KURI : MAVRICE ( SREDA, 18.5.2022 OB 20:10h ) 

9. KOLO ( 25.5.2022 TER 26.5.2022 )

MONSTRA : STARIKERJA ( ČETRTEK, 16.5.2022 OB 20:10h ) 

PENZJONERJA : PETELINA ( ČETRTEK, 16.5.2022 OB 21:20h ) 

TOP UNIMAT : 2 KURI ( SREDA, 25.5.2022 OB 19:00h ) 

MAVRICE : VROČA BEDRA ( SREDA, 25.5.2022 OB 21:20h ) 

POPEŠTANE MAKOVKE : DON TEAM ( SREDA, 25.5.2022 OB 19:00h ) 

A JE TO : TOP INFO ( SREDA, 25.5.2022 OB 19:00h ) 

KREMENČKA : MINERJA ( ČETRTEK, 16.5.2022 OB 19:00h )

10. KOLO ( 25.5.2022 TER 26.5.2022 )

STRAIKERJA : A JE TO ( ČETRTEK, 16.5.2022 OB 19:00h ) 

MINERJA : PENZJONERJA ( ČETRTEK, 16.5.2022 OB 20:10h ) 

TOP INFO : POPEŠTANE MAKOVKE ( SREDA, 25.5.2022 OB 20:10h ) 

PETELINA : MONSTRA ( ČETRTEK, 16.5.2022 OB 19:00h ) 

DON TEAM : MAVRICE ( SREDA, 25.5.2022 OB 20:10h ) 

VROČA BEDRA : TOP UNIMAT ( SREDA, 25.5.2022 OB 20:10h )

2 KURI : KREMENČKA ( ČETRTEK, 16.5.2022 OB 20:10h ) 

11. KOLO ( 1.6.2022 TER 2.6.2022 )

STRAIKERJA : TOP INFO ( SREDA, 1.6.2022 OB 20:10h ) 

MONSTRA : MINERJA ( SREDA, 1.6.2022 OB 20:10h ) 

PENZJONERJA : 2 KURI ( ČETRTEK, 2.6.2022 OB 19:00h ) 

TOP UNIMAT : DON TEAM ( ČETRTEK, 2.6.2022 OB 21:20h ) 

MAVRICE : POPEŠTANE MAKOVKE ( ČETRTEK, 2.6.2022 OB 19:00h ) 

A JE TO : PETELINA ( SREDA, 1.6.2022 OB 20:10h ) 

KREMENČKA : VROČA BEDRA ( ČETRTEK, 2.6.2022 OB 19:00h ) 

12. KOLO ( 1.6.2022 TER 2.6.2022 )

MINERJA : A JE TO ( SREDA, 1.6.2022 OB 21:20h ) 

MAVRICE : TOP INFO ( SREDA, 1.6.2022 OB 19:00h ) 

PETELINA : STRAIKERJA ( SREDA, 1.6.2022 OB 19:00h ) 

POPEŠTANE MAKOVKE : TOP UNIMAT ( ČETRTEK, 2.6.2022 OB 20:10h ) 

DON TEAM : KREMENČKA ( ČETRTEK, 2.6.2022 OB 20:10h ) 

VROČA BEDRA : PENZJONERJA ( ČETRTEK, 2.6.2022 OB 20:10h )

2 KURI : MONSTRA ( SREDA, 1.6.2022 OB 19:00h )

13. KOLO ( 12.6.2022 PIKNIK ) NOVE URE!!!

STRAIKERJA : MINERJA ( NEDELJA 12.6.2022 OB 16:00h )

MONSTRA : VROČA BEDRA ( NEDELJA 12.6.2022 OB 16:00h )

PENZJONERJA : DON TEAM ( NEDELJA 12.6.2022 OB 17:15h )

TOP UNIMAT : MAVRICE ( NEDELJA 12.6.2022 OB 17:15h )

TOP INFO : PETELINA ( NEDELJA 12.6.2022 OB 16:00h )

A JE TO : 2 KURI ( ČETRTEK 26.5.2022 OB 18:40h ) 

KREMENČKA : POPEŠTANE MAKOVKE ( NEDELJA 12.6.2022 OB 17:15h )